Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medwen
#1
Chyba na starym forum było o Medwenie,a tu tyle czasu cisza....Więc może ja wrzucę chociaż parę zdjęć z mojej dawnej wizyty tam.Będąc w Zerawnie warto pojechać jeszcze kilkanaście kilometrów,bo wioska może nie aż tak atrakcyjna,ale  ma swój urok i piękne okolice.
Przy takim drogowskazie na pewno nie zabłądzimy  Big Grin
[Obrazek: c7efc0e80f762818med.jpg]
ale to było 6 lat temu  Smile
krótki spacer po wiosce
[Obrazek: 90522b696ce464damed.jpg]

[Obrazek: 0ae39c62ba9ebd0amed.jpg]

[Obrazek: d579f2beeed9ce61med.jpg]

[Obrazek: 31a48a54b3861237med.jpg]
Potem pojechaliśmy do Błękitnego wiru (Синият вир).Samochód można zostawić przy kompleksie turystycznym z tą samą nazwą.Potem spacerkiem.Upał jak to w Bułgarii,więc przybycie do wiru było prawdziwym ukojeniem.Sam wodospad ma zaledwie 7 m wysokości,a wir głęboky jest ok. 8 m.Woda lodowata,próbowałam  Smile
[Obrazek: c5077d6e0b0cc2d2med.jpg]

[Obrazek: 46551c867cf135cdmed.jpg]
Wróciliśmy do wioski gdzie czekał na nas Musa -nasz przewodnik(przyjaciel mojej siostrzenicy).Bardzo żałuję ,że wtedy nie zrobiłam zdjęcie jak do wozu podszedł ojciec Musy ze strzelbą na ramieniu.Pierwsze co nasunęło mi się na myśl było "Sycylia"  Big Grin Okazało się ,że jest za dużo lisów, mają zezwolenie na odstrzał i nie rozstają się z bronią cały dzień.
Z Musą pojechalismy za wioską,gdzie nad rzeką moja siostrzenica uprawiała pole z melisą na olejek.
[Obrazek: 2468f5a7d4e943a5med.jpg]
[Obrazek: 38f68bca9a39ae0bmed.jpg]
a rzeka nas miło zaskoczyła takimi widokami
[Obrazek: 52bcf2a769d7132dmed.jpg]

[Obrazek: 64810974f5083f7fmed.jpg]
był piknik nad wodą,był spacer,tylko ja reszty zdjęć nie mogę znależć   Sad
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
#2
kompleks do spania całkiem nie zły , kiedys tam spędzałem urodziny. Domki bungalow , dobra knajpka, niedalego Żżerawna, Iczera, Koteł jest gdzie połazić i nie całe 100km od Burgas... Może ktoś sie skusi w przyszłem roku..
http://www.sinia-vir.com/index.php
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości