Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Byala Vista
#11
(19-11-2015,12:04:52)verdorn napisał(a): Planuję pobyt w Obzorze w 2016 roku, ale biorę również pod uwagę Białą.
Lecę z żoną i 6-letnią córką.
Czy ktoś może mi polecić jakieś konkretne apartamenty dla 3 osób? Tu mogę sam poszukać http://www.holidaylettinginbulgaria.com , ale chodzi mi raczej o coś co ktoś już widział lub był w danym apartamencie.
No i jak z rezerwacją? Kto to jest Pani Dymitrova? Smile

Pozdrawiam wszystkich fanów bułgarskiego wypoczynku. Smile))

Ja polecam w Białej - Byala Home Apartaments po dwukrotnym pobycie obiecałem sobie, że jeszcze tam powrócę. Apartamentowiec postawiony przez Norwegów, administratorem jest Orlin Tashev. Warunki rewelacyjne, ceny jak na te warunki naprawdę przystępne. Hotel w centrum miasta, nie ma co prawda swojego basenu ale jest możliwość korzystania z basenu z przyległego hotelu za symboliczną opłatą na cały dzień ( nie pamiętam już ile). Pierwszy raz rezerwacja przez Booking.com, za drugim razem już bezpośrednio przez kontakt mailowy - przy rezerwacji do końca stycznia 15% zniżki.
Uciążliwy jest powrót znad morza bo cały czas pod górę ale jeździ "ciuchcia" pod sam hotel za 2 leva od osoby Smile
Odpowiedz
#12
(19-11-2015,12:04:52)verdorn napisał(a): Planuję pobyt w Obzorze w 2016 roku, ale biorę również pod uwagę Białą.
Lecę z żoną i 6-letnią córką.
Czy ktoś może mi polecić jakieś konkretne apartamenty dla 3 osób? Tu mogę sam poszukać http://www.holidaylettinginbulgaria.com , ale chodzi mi raczej o coś co ktoś już widział lub był w danym apartamencie.
No i jak z rezerwacją? Kto to jest Pani Dymitrova? Smile

Pozdrawiam wszystkich fanów bułgarskiego wypoczynku. Smile))

Ja już pisałem o Byala Vista. Byłem, mieszkałem, mogę polecić. Najlepiej w budynku A, ale B też jest OK. Na plaże jakieś 150 metrów (niestety częściowo po schodkach). W linku, który masz jest opis i dokładne zdjęcia apartamentów.
Odpowiedz
#13
Wybieram sie do Byalej z mezem i dwojka dzieci.Zastanawiam sie nad hotelem Byala Residence Complex na zdjeciach wyglada super,kameralnie z basenem.Byl ktos moze?Hotel znajduje sie na stronie Holiday Letting in Bulgaria.Wybieramy sie w okresie 19-29.08.2016.

Korzystacie ze tej strony Holiday Letting In Bulgaria.Jakie macie opinnie.Maja ladne apartamenty w dobrych cenach,korzystal ktos ostatnimi czasy z ich ofert?
Odpowiedz
#14
Ja korzystam z tej strony od kilku ładnych lat i jeszcze się nie zawiodłem, różny standard, różne ceny, po prawej zmiana miejsowości.
http://bgstay.com/en-t-188-hotels-in-byala-bulgaria
Odpowiedz
#15
(20-11-2015,10:11:53)verdorn napisał(a): Dzięki za informacje. Smile
Ta cena 0,5 - 1 lv. to za jeden zjazd? Jeśli tak, to jest to trochę chore.


W 2013 1 lv za 15 min, 2 lv za 0,5 godz

[Obrazek: 1019.jpg]

[Obrazek: 1025.jpg]

[Obrazek: 1027.jpg]
Odpowiedz
#16
Byala Residance byl ktos moze?Widze na mapie ze sporo od plazy,troche mnie to przerazilo,ale bedac w 2011 w Balchiku do moza mielismy jakies 2 km,bylo super bo hotel extra a na plaze i tak jezdzilismy do Zlotych Piaskow.Jedziemy 19.08.2016 moze ktos bedzie w tym czasie rowniez w Bialej?
Odpowiedz
#17
(04-02-2016,12:48:25)anes17 napisał(a): Korzystacie ze tej strony Holiday Letting In Bulgaria.Jakie macie opinnie.Maja ladne apartamenty w dobrych cenach,korzystal ktos ostatnimi czasy z ich ofert?

Ja dzisiaj zapłaciłem im zaliczkę 30%, a dopiero teraz znalazłem ten post... Trochę się martwiłem czy to nie firma krzak, ale wyżej można przeczytać że jednak chyba nie Smile Teresa też ich sprawdzała dla mnie (dziękuję!) swoimi ścieżkami i wyszło że ok!
Odpowiedz
#18
Ja tez mysle ze powinno byc ok,zreszta na Booking tez wystawiaja oferty swoje np.byala complex clif.Wiec spokojnie ja tez wplacalam 30% zaliczki.
Odpowiedz
#19
Witam
Z ciężkim sercem muszę ogłosić że mamy do odstąpienia apartament w Byala Vista. Mój przyjaciel, który miał to zarezerwowane miał wypadek i nie może wraz z rodziną pojechać. Zanim napiszę do administracji z prośbą o zwrot zaliczki (co wcale nie jest pewne) wrzucam tutaj swego rodzaju ogłoszenie, mam nadzieję że admini zrozumieją sytuację.
A więc do odstąpienia apartament 4 osobowy (sypialnia + salon z aneksem kuchennym) blisko morza, basen, w miejscowości Byala.
Termin to 24.07-3.08 czyli 10 nocy. Całość kosztować ma 420 euro, zaliczka zapłacona w kwocie 130 euro, reszta płatna na miejscu.
My będziemy tam w tym samym czasie, 2 rodziny 2+2 i 2+1. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o informację. Jak do końca niedzieli nie będzie chętnych, w poniedziałek napiszę do administracji z prośbą o odwołanie. poniżej link do oferty. Dziękuję

http://www.holidaylettinginbulgaria.com/holiday_in_bulgaria_apartment_byala_vista_d22.php


NIEAKTUALNE
Odpowiedz
#20
Witam znajomi wrócili w zeszłym tyg z Byalej.Bardzo zadowoleni byli w Byala Residance ze strony holidaylettinginbulgaria.Super hotelik,byli sami akurat nie było wczasowiczów,wszystko do ich dyspozycji,na miejscu powitała ich rezydentka,wrazie problemów mozna do niej pisać o każdej porze dnia i nocy.Już się nie mogę doczekać bedziemy tam od 19.08 .Kolejni znajomi jada na początku lipca do tego samego hotelu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości